جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-05-24
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 9888 |
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰ | ارسال توسط :
19 بازدید
۰
1
ارسال به دوستان
پ

فرشاد احمدزاده پس از برخورد مشکوک در دقیقه پایانی نیمه اول برابر مس هر کاری می‌توانست برای تغییر تصمیم داور مسابقه انجام داد. به گزارش “ورزش‌سه”، مصاف مس رفسنجان و سپاهان در شرایطی به دقیقه پایانی در نیمه اول رسیده بود که دو تیم با تساوی بدون گل کارشان را ادامه می‌دادند و در حال […]

فرشاد احمدزاده پس از برخورد مشکوک در دقیقه پایانی نیمه اول برابر مس هر کاری می‌توانست برای تغییر تصمیم داور مسابقه انجام داد.

پانتومیم فرشاد برای متقاعد کردن داور مسابقه!

به گزارش “ورزش‌سه”، مصاف مس رفسنجان و سپاهان در شرایطی به دقیقه پایانی در نیمه اول رسیده بود که دو تیم با تساوی بدون گل کارشان را ادامه می‌دادند و در حال رفتن به رختکن با همین نتیجه بودند که یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه شکل گرفت.

در این لحظه فرشاد احمدزاده قصد عبور از جلال علی‌محمدی هم تیمی سابقش را داشت و در ادامه نقش بر زمین شد. هر چند تصاویر آهسته در ادامه مشخص کرد برخوردی میان کاپیتان سابق سپاهان و شماره ۱۰ فعلی طلایی‌پوشان ایجاد نشده، اما احمدزاده هر کاری از دستش برمی‌آمد، انجام داد تا داور را متقاعد به گرفتن پنالتی کند.

نکته جالب توجه این بود که حتی با نزدیک شدن به سعاد وفاپیشه با حرکات دست و به شکل پانیتومیم در حال تصویرسازی برخورد با علی‎‌محمدی بود که البته این اقدام او هم میسر نشد و درنهایت بازی با همان تساوی بدون گل در نیمه اول تمام شد.

منبع خبر ( ) است و جذابان در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شای