جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-05-24
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 9724 |
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۰ | ارسال توسط :
17 بازدید
۰
1
ارسال به دوستان
پ

افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار درمورد این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. بعد از بازی با الدحیل نیاز به این برد داشتیم و خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و برای بازی بعدی آماده شویم. وی با اشاره به حواشی بازی با الدحیل […]

افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار درمورد این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. بعد از بازی با الدحیل نیاز به این برد داشتیم و خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و برای بازی بعدی آماده شویم.

وی با اشاره به حواشی بازی با الدحیل خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی رخ نداد. هواداران ما همیشه سرآمد بودند و زمانی را داشتیم که به جام نرسیدیم هم تیم تشویق شد. نمی‌دانم آن روز چه اتفاقی افتاد، اما امروز جبران کردند و در طول هفته هم انرژی مثبت دادند. تعداد کمی که اشتباه کردند هم به اشتباه خود پی بردند.

پیروانی درمورد دربی ۱۰۳، عنوان کرد: دربی هم شرایط خاص خودش را دارد. هر تیمی که بتواند از فرصت‌ها بهتر استفاده کند پیروز خواهد شد. شرایط ما هم خوب است و چند جلسه ریکاوری خواهیم داشت. به تمرین نمی‌رسیم، چون زمان مسابقات نزدیک است و امیدوارم بتوانیم برد خوبی را به هواداران تقدیم کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص مطرح شدن نام برانکو و احتمال بازگشت وی به پرسپولیس، گفت: اینکه برانکو مربی بزرگی است و خاطرات خوبی را برای هواداران و باشگاه رقم زده است شکی نیست، اما او خودش هم اعلام کرده که تیم دارد. زمانی برخی از هواداران احساسی این حرف را می‌زنند که قابل تحمل است، اما اینکه یک خبرنگار یا مجری تلویزیون این ح